Hakkımızda

1

Kökeni konusunda farklı görüşler olsa da, hafif, pratik ve enfes bir sütlü tatlı olarak, damak zevkimize çok hitap eden tam 13 çeşit, birbirinden lezzetli trileçe tatlısı, By Trileçe tarafından özel olarak imal edilerek, sofralarımızda yerini alıyor.
Kendi kategorisinde ISO 9001 ve ISO 22000 belgesi ile gıdaya ait bütün üretim belgelerini bünyesinde barındıran By Trileçe'nin tamamında doğal hammaddeler kullanılan tatlı yelpazesinde; karamelli, antep fıstıklı, frambuazlı, çikolatalı, çilekli, hindistan cevizli, portakallı, damla sakızlı, ve limonlu olarak tam 13 ayrı trileçe çeşidi bulunuyor. Dondurmayla birlikte de sunulabilen By Trileçe marka trileçelerimiz, tepsiler halinde bayilerimize gönderiliyor ve bayiler tarafından müşterilerine sunuluyor.


2

Halen Ankara, İzmir, Antalya, Mersin, Adana, Gaziantep, Kocaeli'nde bulunan bayilerine ilaveten, Bayrampaşa, Bahçeşehir ve Bahçelievler'de perakende mağazaları da bulunan By Trileçe'nin hedefinde, Türkiye genelinde 100 bayilik ağ kurma yanında, yurtdışına açılmak da bulunuyor.
İstanbul'daki By Trileçe mağazalarında, en az trileçelerimiz kadar iddialı olan peynirli, patatesli, kıymalı ve ıspanaklı Boşnak börekleriyle de damaklarınızı şenlendirmeye devam ediyoruz.

Gıda güvenliği belgesi.
SRS belgesi.

Ürünler

Karamelli Trilece
Frambuazlı Trilece
Çikolatalı Trilece

 


Limonlu Trilece
Hindiztan Cevizli Trilece
Çilekli Trilece

 


Portakallı Trilece
Antep Fıstıklı Trilece
Damla Sakızlı Trilece

Hakkımızda

Kökeni konusunda farklı görüşler olsa da, tam 9 çeşit devamını oku...

Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site